Royal Rangers

Royal Rangers jest międzynarodową, chrześcijańską, międzywyznaniową organizacją działającą od 1962 roku. Dzisiaj około 150 tysięcy Rangersów – dzieci, młodzieży i liderów bierze udział w zorganizowanych zajęciach skautowych w ponad 80 krajach na całym świecie. Tysiące liderów – wolontariuszy, którzy traktują pracę z dziećmi jako powołanie pracuje z poświęceniem i gotowością służąc dzieciom i młodzieży w ich lokalnych społecznościach.

Royal Rangers jest jedną z najszybciej rozwijających się organizacji pracujących z dziećmi i młodzieżą

Aby zrealizować nasze plany potrzebujemy Twojej pomocy. I Ty możesz być częścią naszej pracy angażując się we wsparcie modlitewne, programowe czy finansowe. Zachęcamy wszystkich, którym bliska jest idea skautingu opartego na biblijnych zasadach kształcenia i wychowywania dzieci do współpracy.

Nie czekaj, czas płynie bardzo szybko a dzieci wyrastają w oka mgnieniu. Już dzisiaj zaangażuj się razem z nami dając naszym dzieciom to, co najlepsze – zdrowy chrześcijański kręgosłup i grupę przyjaciół. Tylko to pozwoli im przetrwać wszystkie burze i zawirowania, które napotkają na swojej drodze.

Royal Rangers zawsze gotów!

Komendant Narodowy
Jan Zając