Komenda Szczepu

Zbigniew Dębski www  hm. Zbigniew Dębski
  komendant szczepu
Moja przygoda z harcerstwem rozpoczęła się w roku 1978 gdy rodzice zapisali mnie do zuchów. Potem byłem harcerzem młodszym i harcerzem starszym. Wspólnie z drużyną byłem na wielu obozach, biwakach i rajdach przeżywając dziesiątki, a nawet setki wspaniałych przygód.
Harcerstwo stało się moją pasją. Byłem zastępowym, drużynowym, a także zastępcą komendanta szczepu. Ale najważniejsze było to, że byłem po prostu harcerzem czyli używając innego języka skautem. Gdy powstał 10 Szczep RR mój syn Jakub oraz córka Kinga również zostali skautami. W 2012 roku zostaliśmy z żoną zaproszeni na szkolenie dla liderów RR i znów złapałem skautowskiego „bakcyla”. Teraz jestem komendantem szczepu oraz zastępcą komendanta głównego RR. Ponadto jestem szczęśliwym mężem i ojcem czwórki wspaniałych dzieci.
 
Sławek Saduła  phm. Sławek Saduła
  komendant okręgowy
Od 2008 roku zaangażowałem się w służbę Royal Rangers. Przez kilka lat prowadziłem drużynę pion odkrywców i zwiadowców, terenem działań drużyny była prawobrzeżna strona Warszawy. Jestem tatą trzech oryginalnych chłopców i mężem wspaniałej żony. Jako rodzina przemierzyliśmy wspólnie wiele ciekawych miejsc w Polsce i poza krajem. Od dziecka jestem związany z Warszawą, co nie przeszkadza mi w każdej wolnej chwili spędzać czas aktywnie w jej okolicach. Lubię kontakt z przyrodą, którą podziwiam tak jak podziwiam Tego, który ją stworzył. Całą rodzina jesteśmy zaangażowani w działania 10 Szczepu RR w Warszawie. Mam przywilej i zaszczyt uczestniczyć  w wielu przedsięwzięciach i akcjach naszego Szczepu.
 
 
Adam Trzaskapwd. Adam Trzaska
zastępca komendanta szczepu