Kadra

  komendanZD1t szczepu
  hm. Zbigniew Dębski
  prowadzi drużynę wędrowników
 
Moja przygoda z harcerstwem rozpoczęła się w roku 1978 gdy rodzice zapisali mnie do zuchów. Potem byłem harcerzem młodszym i harcerzem starszym. Wspólnie z drużyną byłem na wielu obozach, biwakach i rajdach przeżywając dziesiątki, a nawet setki wspaniałych przygód.
Harcerstwo stało się moją pasją. Byłem zastępowym, drużynowym, a także zastępcą komendanta szczepu. Ale najważniejsze było to, że byłem po prostu harcerzem czyli używając innego języka skautem. Gdy powstał 10 Szczep RR mój syn Jakub oraz córka Kinga również zostali skautami. W 2012 roku zostaliśmy z żoną zaproszeni na szkolenie dla liderów RR i znów złapałem skautowskiego „bakcyla”. Teraz jestem komendantem szczepu oraz prowadzę zastęp RR w Piasecznie.
Ponadto jestem szczęśliwym mężem i ojcem czwórki wspaniałych dzieci.
 
 
 
——————————————————————————————————————————————————-
 
IMG_08471     druh drużynowy
     pwd. Sławek Saduła
     prowadzi 1 drużynę odkrywców
 
Jestem tatą trzech oryginalnych chłopców i mężem wspaniałej żony. Jako rodzina przemierzyliśmy wspólnie wiele ciekawych miejsc w Polsce i poza krajem. Od dziecka jestem związany z Warszawą, co nie przeszkadza mi w każdej wolnej chwili spędzać czas aktywnie w jej okolicach. Lubię kontakt z przyrodą, którą podziwiam tak jak podziwiam Tego, który ją stworzył. Od 2009 roku zaangażowałem się w Royal Rangers. Jestem drużynowym drużyny odkrywców, teren działań naszego zastępu to prawa strona Warszawy (Praga). Cała moja rodzina jest w większym lub nieco mniejszym stopniu zaangażowana w działania 10 Szczepu RR w Warszawie. Miałem przywilej i zaszczyt uczestniczyć  w wielu przedsięwzięciach i akcjach naszego Szczepu.
 
 
 
 
———————————————————————————————————————————————————-
 druhna drużynowa
pwd. Bogumiła Mazur

Prowadzi 2 drużynę zwiadowców

 
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy edukacyjnej – edukacja wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna z dziećmi i młodzieżą szkolną. Jestem doświadczonym opiekunem stażu młodych nauczycieli, od kilku lat instruktorką w Royal Rangers Polska.
Prywatnie – miłośniczka wędrówek górskich, kina i i dobrej literatury, żona, mama trójki nastolatków.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 ———————————————————————————————————————————————————-
 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
druh drużynowy Tomasz Syta, prowadzi 3 Drużynę 
druh drużynowy Dariusz Skoniecki prowadzi 4 Drużynę 
druhna przyboczna Aneta Mejlun
druhna przyboczna Asia Parda
druh przyboczny Michał Saduła 
druh przyboczny Adam Trzaska 
druhna Joanna Kozłowska-Pięcek
 
———————————————————————————————————————————————————-
 
KADRA POMOCNICZA:
druh
Bartosz Gryczyński
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 obecnie roczny urlop 
 
 
——————————————————————————————————————————————————–
 
IMG_08466druhna przyboczna
pwd. Anna Pietrzak
 W harcerstwie jest coś, co zawsze mnie pociągało, jednak przed długie lata nic z tego nie wynikało, bo cały czas poświęcałam na taniec. Ale pewnego dnia wszystko się zmieniło… Poznałam Jezusa i On zapytał, czy porzucę to, co kocham, żeby iść tam, gdzie mnie powołuje. To nie było łatwe, ale On wszystko wynagrodził. To cudowne pracować ze Skautkami, patrzeć, jak się rozwijają, zarażać je pasją, pokazywać miłość Chrystusa, uczyć się wraz z nimi, jaki On jest naprawdę… A w dodatku mieć tylu prawdziwych druhów   wokół siebie, w swojej służbie. Wspólne zbiórki, biwaki, obozy,  choć często bardzo trudne, dają ogromną satysfakcję,   mnóstwo niezapomnianych przeżyć z Bogiem i ze sobą   nawzajem.
 
 
 
 
————————————————————————————————————————————————————
 
 
 
 
 
DSC_0573druhna  pwd . Lucyna Saduła
 
 
 
 
 obecnie w Głównej Komisji Rewizyjnej Royal Rangers Polska 
 
 
 
 
 
Reklamy