Odkrywcy Wycieczka do Palmir 19 10 2013

W sobotę 19 Października, chcemy zabrać skautów na wycieczkę po Kampinoskim Parku Narodowym zwiedzając między innymi cmentarz Palmiry i polanę Pociecha.
Prosimy również o zgłoszenie się jednej osoby z rodziców do opieki nad dziećmi.

ZBIÓRKA
Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w wycieczce przyjeżdżają na godzinę 10:15 na pętlę Młociny na przystanku 708. [autobus odjeżdża o 10:28]

TRASA
Wysiadamy z 708 na pętli [Skibińskiego], idziemy czarnym szlakiem do cmentarza Palmiry, z cmentarza podążamy do polany Pociecha, dalej niebieskim szlakiem do przystanku powrotnego 708 [Skibińskiego]. W trakcie spaceru przewidujemy kilka postojów na zajęcia i posiłki.

tak wygląda planowana trasa wycieczki <<<<

CO ZABRAĆ/jak przygotować skautów
Wypełnioną kartę wycieczki – doślemy w załączniku w kolejnej wiadomości.
Ubranie odpowiednie na pogodę i temperaturę, odpowiednie obuwie do spacerów po lesie, plecak w którym będzie prowiant i inne niezbędne rzeczy; proszę pamiętać, że dzieci będą wszystkie zabrane rzeczy niosły przez całą wycieczkę.
obowiązkowo legitymację szkolną i dwa bilety 40minutowe

POWRÓT
Planujemy w okolicach godziny 15.30 – 16.00 wracać do przystanku powrotnego, powrotne autobusy do pętli Metro Młociny mamy w godzinach 16:42, 17:04, 17:42
taki jest plan jednak proszę mieć na uwadze wprowadzane przez nas zmiany godziny powrotu lub konieczność odebrania dziecka z Palmir – dla kilkorga skautów jest to nasza wspólna pierwsza wycieczka. Myślę że przed wyjściem z polany Pociecha będziemy informować telefonicznie rodziców o której godzinie będzie można odebrać dzieci z Młocin.

WAŻNE
Rodzice którzy nie dostarczyli: oświadczenia, deklaracji i składki proszę o przyniesienie na zbiórkę o godzinie 10:00.

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.